MOŻEMY W CZYMŚ POMÓC?

  Dbając o komfort naszych Klientów, zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwisowe poprzez sieć naszych salonów sprzedaży.

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące drewnianych okien i drzwi z naszej oferty, prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza.

  Prosimy wypełnić wszystkie pola, pozwoli nam to na udzielenie odpowiedzi w możliwe najkrótszym czasie.

  Pola oznaczone * są niezbędne do opracowania zapytania.

  DANE KLIENTA

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.urzedowski.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BMK EUROPE SPÓŁKA AKCYJNA, 51-009 Wrocław, Ćwiczebna 100 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@urzedowski.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny.

  jak dbać o drewno?

  Piękne drewniane okna z pewnością będą dla Ciebie  źródłem satysfakcji i komfortu.
  Odpowiednio pielęgnowane, będą służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele lat, a nawet pokoleń.
  Wymaga to jednak troski i stosowania kilku zasad konserwacji.

  w zgodzie z naturą

  kostka, dodatek

  Ochrona

  Jako jeden z liderów w branży stolarki drewnianej, czujemy spoczywającą na nas odpowiedzialność za kreowanie pozytywnych praktyk proekologicznych. Dlatego też wszelkie aspekty związane z dbałością o środowisko są dla nas niezwykle istotne, a w odniesieniu do rosnących zagrożeń klimatycznych, firma ciągle wspiera poszukiwanie dobrych rozwiązań.Wysoka świadomość ekologiczna sprawia, że wszystkie działania realizujemy z ogromnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Dzięki temu zarówno proces produkcji jak i finalny produkt są całkowicie zgodne z naturą. Racjonalne wykorzystanie surowca, wykorzystanie drewna jako surowca odnawialnego, innowacyjne i przyjazne dla środowiska rozwiązania – to aspekty jakimi możemy odwdzięczyć się przyrodzie za możliwość korzystania z jej zasobów.
  URZĘDOWSKI był pierwszym producentem stolarki okiennej, który pozytywnie przeszedł weryfikację i uzyskał Certyfikat Zielona Marka, wyróżniający produkty przyjazne środowisku i człowiekowi. Nasze źródła dostaw tarcicy są systematycznie kontrolowane potwierdzając przestrzeganie odpowiedzialnych praktyk gospodarowania zasobami leśnymi zgodnymi z certyfikacją FSC. Tym samym dajemy gwarancję, że pozyskane przez nas surowce pochodzą wyłącznie ze źródeł certyfikowanych.

  kostka, dodatek

  katalogi do pobrania

  Okna i drzwi 2024