WybarwieniaOferujemy okna i drzwi w różnych wybarwieniach do wyboru, zależnie od preferencji i upodobań estetycznych Klienta. Polskie drewno dostępne jest aż w 12 kolorach, a egzotyczne – w 8. Dzięki naszym ciekawym propozycjom bez problemu wybiorą Państwo takie pasujące do stylu i kolorystyki budynku. Gatunki drewna preferowane przez naszych Klientów to m.in. meranti, dąb, sosna, teak, iroko, orzech amerykański.
Jako producent okien drewnianych możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość produktów oraz szeroki wybór wybarwień. Istnieje możliwość wybarwienia każdego gatunku drewna rodzimego dostępnego w naszej ofercie na 12 kolorów. Drewno egzotyczne wybarwiamy w 8 odcieniach. 

Poniżej znajdą Państwo wzorniki wybarwienia drewna meranti, dębowego, sosnowego i egzotycznego. Tak szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na optymalne dopasowanie okien drewnianych naszej produkcji do Państwa oczekiwań. Dzięki temu okna doskonale będą prezentowały się zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak też w budynkach o tradycyjnej bryle.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą wybarwień.

Meranti

Dąb

Sosna

 

*Kolor dostępny tylko w oknach drewniano aluminiowych

Egzotyki