01

Przygotowanie drewna

Gwarancją udanego procesu produkcji jest dobry początek. Dbałość o ostateczny produkt zaczynamy już w momencie wyboru materiału, wykorzystując tylko starannie wyselekcjonowany surowiec.

02

Obróbka maszynowa

Drewno, wybrane pod czujnym okiem doświadczonych stolarzy, jest poddawane obróbce maszynowej. Wsparcie pracy załogi przez profesjonalne technologie gwarantuje precyzję wykonania każdego elementu. Procesy czopowania, profilowania wzdłużnego oraz szlifowania są realizowane przy użyciu maszyn najwyższej klasy.

02
03

Ręczna precyzja

Tam, gdzie szczególnie ważna jest precyzja wykonania, wspomagamy się tradycyjną pracą ręczną, uznając ją za niezbędny element udanej produkcji. Wykonujemy wielokrotne, ręczne szlifowanie, niwelując efekt podnoszenia włókien drewna pomiędzy impregnacją i lakierowaniem.

04

Lakierowanie

Automatyzacja procesu lakierowania gwarantuje perfekcyjne pokrycie całej powierzchni, zwłaszcza miejsc pomijanych w przypadku lakierowania ręcznego. Wykorzystanie nowoczesnych linii lakierniczych Wagner/Eisenmann z technologią elektrostatyczną nie tylko zapewnia równomierne nakładanie farby, ale poprzez ograniczenie jej strat, czyni cały proces bardziej ekologicznym.

04
05

Okuwanie

Proces okuwania realizujemy z najwyższą starannością i precyzją, czyniąc okucia elementami odpornymi na eksploatację oraz gwarantując bezproblemowe użytkowanie naszych okien i drzwi przez długie lata.

06

Szklenie

Ostatni i niezwykle ważny etap procesu produkcji, polegający na montażu pakietu szybowego. Precyzyjne wykonanie zagwarantuje idealne dopasowanie do skrzydła i zapewni dobrą izolację cieplną oraz bezpieczeństwo.

06
07

Znakowanie produktu

Znakowanie produktu metalowym znakiem Urzędowski to potwierdzenie i pewność, że produkt został wykonany zgodnie ze sztuką stolarską fabryki Urzędowski. Znak Urzędowski to jeden z najważniejszych emblematów jakości Twojego domu

08

Kontrola jakości i pakowanie

Dbałość o wysoką jakość nie kończy się na ostatnim etapie produkcji. Wysyłkę towaru poprzedza wnikliwa kontrola jakościowa, gwarantująca dostarczenie do Klienta produktu doskonałego, spełniającego wszelkie standardy i oczekiwania.

08