Długa Tradycja Marki

Od ponad 25 lat tworzymy okna drewniane, które goszczą w Waszych domach. To sprawdzony wybór naturalnie polecany z pokolenia na pokolenie. Z ojca na syna.

Informacje o promocji

Zaufanie, którym nas obdarzacie stanowi powód do dumy i radości. W podziękowaniu oferujemy Wam PONADCZASOWY MATERIAŁ W NIŻSZEJ CENIE.

Szlachetny dąb w cenie meranti

Dąb to materiał długowieczny. Imponuje nie tylko mocą, ale także wytrzymałością. Dzieli się z nami swoją siłą i energią. Wykonane z niego okna i drzwi posłużą Twojej rodzinie przez wiele pokoleń.

 szlachetny dąb

Tropikalne meranti w cenie sosny

Meranti nazywane jest mahoniem filipińskim. Oryginalności nadają mu silne i charakterystyczne rysy. Materiał łączy
w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność oraz elegancję.

tropikalne meranti

Od 17 października  2017 r. do wyczerpania zapasów promocyjnych możecie nabyć okna dębowe w cenie okien z meranti lub okna z meranti w cenie okien z litej sosny!

Rekomendacje

Zobacz, dlaczego Filip Chajzer zakupił okna Urzędowski

Konkurs z Urzędowskim

UWAGA KONKURS! Ale od początku ;) Dawno dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami i 7 rzekami, mój kochany tata budował dom. Dzisiaj jest moim samozwańczym doradcą inwestycyjnym i czasami zdarza mi się go słuchać, chociaż przyznaję bez bicia... bywa upierdliwy :) Jak by nie było, wierzcie mi - w kraju, który jest światową potęgą okienną nie jest łatwo wybrać stolarkę. Wybór jest GIGANTYCZNY. Padło na Urzędowski, a ja mam gigantyczną przyjemność oddać w dobre ręce innego inwestora drewniane drzwi zewnętrzne robione na zamówienie. Trzeba sobie pomagać :) szczegóły w VIDEO. Powodzenia!!! Rozwiązanie za tydzień.

Opublikowany przez Filip Chajzer na 16 października 2017


Jak powstają okna w fabryce Urzędowski?Materiały do pobrania

Regulamin Promocji

Regulamin Promocji

Zgłoszenie

Zgłoszenie

Ulotka

Ulotka