Przesuwamy ceny w dół - metka
Przesuwamy ceny w dół - promocja


Dlaczego marka okien ma znaczenie?

stolarki okiennej


Wybór okien to poważna decyzja na wiele lat. Będzie ona miała wpływ nie tylko na wygląd naszego domu, ale przede wszystkim na jego energooszczędność, która z kolei zaznaczy się w comiesięcznych rachunkach za prąd. Dlaczego tak ważne jest korzystanie z oferty uznanych firm zajmujących się produkcją stolarki okiennej?

Marka, czyli gwarancja jakości na lata

Marka to coś więcej niż „kreacja” na potrzeby rynku. To wartości, które przekładają się na produkt, jaki finalnie trafia do klienta. Firmy, które budują ją wokół takich atrybutów jak jakość, solidność i wytrzymałość, także Urzędowski, nie mogą pozwolić sobie na niskie standardy. Dlatego też mamy gwarancję, że zakupując stolarkę okienną od uznanego producenta otrzymamy produkt solidny i spełniający zadeklarowane parametry. W przeciwnym razie firma narażałaby się na szwank i zaniżenie swojej reputacji, na co nie może sobie pozwolić, jeśli zależy jej na długofalowym rozwoju.

Profesjonalne wsparcie posprzedażowe

Okazyjne niska cena to zazwyczaj nie tylko bardzo niska jakość stolarki okiennej, ale też marginalne wsparcie techniczne i serwisowe. Zupełnie inne podejście stosujemy w przypadku naszej marki – klientom proponujemy tego typu usługi w ramach sieci salonów sprzedaży rozsianych po całej Polsce. Obecnie mamy ich aż 46, a wszystkie ulokowane są w większych miastach, aby zapewnić nabywcom możliwość łatwego kontaktu i namacalnego sprawdzenia jakości naszych produktów. W ramach wsparcia posprzedażowego gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie dbania o oferowane przez naszą firmę okna drewniane i drewniano-aluminiowe, okna tarasowe oraz drzwi zewnętrzne, by mogły Państwu służyć przez jak najdłuższy czas.

Stawianie na markę to stawianie na firmę, która swoją nazwą i budowaną przez lata renomą poświadcza najwyższą jakość wykonania i spełnianie określonych standardów. Jest to bardzo ważne w przypadku zakupu stolarki okiennej, która ma przecież towarzyszyć nam przez wiele lat, bez konieczności napraw lub co najgorsze – wymiany.