Przesuwamy ceny w dół - metka
Przesuwamy ceny w dół - promocja

Czy okna drewniane są wytrzymałe?

okna z drewna

Poszukując idealnych okien do swojego domu, warto rozważyć zakup drewnianych okien z solidnych, klasycznych gatunków drewna, do jakich należą: dąb, sosna czy meranti lub sięgnąć po nieco odważniejsze rozwiązania produkowanych z egzotycznych gatunków drewna, np. mahoń „sapele”, iroko, teak, czy orzecha amerykańskiego. Wielość materiałów, spośród których mogą Państwo wybierać, szukając wymarzonego modelu okien drewnianych, powinna iść w parze z pozyskiwaniem drewna z kontrolowanych źródeł dostawczych. Odpowiedni materiał, precyzyjna obróbka stolarska, skrupulatne szklenie oraz najwyższej jakości okucia do okien drewnianych to gwarancja najwyższej jakości produktu, która wytrzyma niekorzystne warunki atmosferyczne, zmiany temperatur czy uszkodzenia mechaniczne.

Drewno — materiał  z klasą

Drewno to wymagający materiał, który jeśli zostanie odpowiednio obrobiony i potraktowany z pełnym szacunku zaangażowaniem i dokładnością, odwdzięczy się zdumiewająco pięknym i solidnym efektem końcowym włożonego weń wysiłku i pracy. Szczególnie istotnym dla nas jest dopracowanie każdego detalu na poszczególnych etapach pracy nad stolarką, dlatego nasi pracownicy ręcznie szlifują drewniane elementy okien, by odpowiednio je przygotować do kolejnych etapów: impregnacji czy lakierowania. Dokładna szlifierka drewna pozwala nam również na wprowadzenie zautomatyzowanej formy lakierowania, dzięki czemu możemy być pewni idealnego pokrycia całej powierzchni lakierowanych przez nas części. Wszystkie te elementy przekładają się na solidność naszych produktów, która jest celem naszej firmy od początków jej powstania. Jak na specjalistów w swojej branży przystało, dokładamy wszelkich starań, aby nowi klienci naszej firmy Fabryka okien i drzwi Urzędowski, mogli dołączyć do grona zadowolonych użytkowników okien pochodzących z naszej produkcji. Sygnujemy naszą marką wyłącznie produkty najwyższej klasy, aby mogły z powodzeniem służyć Państwu przez długie lata. W tym celu podzieliliśmy proces produkcji okien drewnianych na kilka etapów, tak aby na każdym etapie nasi specjaliści mogli sprawdzać wytrzymałość stolarki drewnianej, dopracowywać detale oraz dopracowywać poszczególne elementy, które świadczą o klasie produktu końcowego. W ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć efekt godny pozazdroszczenia i z całkowitym spokojem o wysoką jakość, możemy oddać w Państwa ręce nasze produkty.

Zalety okien drewnianych

Okna drewniane sygnowane naszym logo „Urzędowski”, zanim do państwa trafią, muszą przejść szereg testów, byśmy mieli pewność, że spełniają wszystkie wymogi polityki jakości fabryki Urzędowski. Pragniemy, aby logo naszej firmy było potwierdzeniem najwyższej jakości produktu, który posłuży Państwu długie lata. Każde z proponowanych przez nas rozwiązań okien drewnianych charakteryzuje się najwyższej jakości elementami konstrukcyjnymi, aby docelowe okna spełniały warunek energooszczędności. Dlatego też wybieramy materiały o bardzo wysokich parametrach izolacyjnych i nawet w wersji okien drewnianych classic oferujemy Państwu pakiet 3-szybowy z dodatkową technologią tzw. "ciepłej ramki" w standardzie. Okna drewniane produkowane przez nas mają te dodatkową zaletę, że są niezwykle funkcjonalne, a dzieje się tak z kilku powodów. Pierwszym z nich jest zwiększony poziom dostępu do światła słonecznego, co osiągnęliśmy, zwiększając powierzchnię szyby. Po drugie zastosowaliśmy okucia rozwierno — uchyleniowe w każdym skrzydle okna oraz zadbaliśmy o to, aby design okien pasował do każdego wnętrza, dlatego dostępne są aż w dwunastu kolorach w każdym z gatunków drewna. Dodatkowo wzmocniliśmy oferowane przez nas okna zaczepem antywyważeniowym nawet w pakiecie standard. Wszystkie te zalety okien drewnianych marki Urzędowski składają się na efekt końcowy wart swojej ceny, wytrzymały i stworzony z największą troską o jakość produktu i o wieloletnie zadowolenie klienta.