Przesuwamy ceny w dół - metka
Przesuwamy ceny w dół - promocja

Czy okna drewniane pasują do nowoczesnych aranżacji?

okna z drewna

Na rynku budowlanym i wnętrzarskim można znaleźć kilka materiałów, które od lat kojarzą się z elegancją i szlachetnością. Drewno, kamień, szkło – to niezwykle ponadczasowe surowce, z których można wyczarować oryginalne wnętrze. Wielu klientów zastanawia się jednak, czy okna drewniane rzeczywiście pasują do nowoczesnej aranżacji? Jakie są zasady współczesnego designu?

Czy okna drewniane mogą pasować do nowoczesnego wnętrza domu?

Okna drewniane są chętnie wybierane nie tylko ze względu na unikalny wygląd, ale również z powodu swoich doskonałych właściwości – są bardzo trwałe i spełniają surowe wymagania techniczne. Wytrzymałość, dobra izolacyjność i ekologia – to kolejne czynniki, które często decydują o zakupie okien drewnianych naszej produkcji. Choć takie produkty wymagają odpowiedniej pielęgnacji, to na pewno jest to inwestycja godna uwagi. Czy pasują one również do wnętrza nowoczesnego?

Zdecydowanie! W naszej ofercie znajdziesz kolekcję produktów idealnie pasujących do pomieszczeń surowych i bardzo nowoczesnych. Posiadają one również różnorodny kształt – projekty mogą być zatem naprawdę rozmaite: prostokąty, romby, kwadraty, elipsy, trapezy, łuki, owale. Ich wielkość może pomóc w stworzeniu intrygującej aranżacji wnętrza salonu, sypialni czy kuchni. Możliwości jest naprawdę wiele!

Jak dopasować okna drewniane do aranżacji?

Wybierając okna drewniane, zwróćmy uwagę na kolor drewna. Dużą popularnością cieszą się barwy drzew egzotycznych – takie tonacje same w sobie stanowią doskonały element dekoracyjny. Idealnie uzupełniają nowoczesne aranżacje wnętrz, np. wypełniają surowe postindustrialne pomieszczenia, nadając im więcej elegancji i przytulności. Okna drewniane mogą też być ciekawym kontrapunktem dla surowej formy stylu minimalistycznego. Aranżując nowoczesną przestrzeń, pomyślmy o takich kompozycjach, które będą godne okładek prestiżowych magazynów dla projektantów.